Hienoin/rumin 2007 F1 auto

Tähän asti ylivoimaisesti on Red Bull auto.
Rumin on ehkä Williams.
3310
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Williamsia ei ole edes vilauteltu, ja sanoit jo rumaksi. Heh.

Äänestä
  • Ehdottomasti Ferrai 2007. kimi matias raikkosen siirtyminen tallin on tuhoksi kauniille autolla, tallille!

    Äänestä

  • Jesus1 kirjoitti:

    Ehdottomasti Ferrai 2007. kimi matias raikkosen siirtyminen tallin on tuhoksi kauniille autolla, tallille!

    Vaan kun fodafone häippäs mclarenille sponsoriksi. Tai ei sekään ole yksittäinen selitys.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


M.I.C kirjoitti:

Tähän asti ylivoimaisesti on Red Bull auto.
Rumin on ehkä Williams.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu