Mustaleski

Vieläkö koskenpäällä elelee MUSTALESKI? Onko tullut uusia uhreja?
227879
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Onko Koskenpäällä siis tavattu myrkkyhämähäkki? Vai mikä?

Äänestä

ai sama nainen, joka hankkiutuu poikaystävistään lopullisesti eroon?

Äänestä

MYRKYLLISEMPI,KIEROMPI,KATALAMPI,PETTÄVÄMPI,VERENHIMOISEMPI,kuin hämähäkki!!! MURHAAJA...

Äänestä

Missä se asui? Keskustassa vai jossain korvessa?

Äänestä
  • Onko se muuttanut jo pois?

    Äänestä

  • ??? kirjoitti:

    Onko se muuttanut jo pois?

    pois koskenpäältä

    Äänestä

  • olikohan joku s.. alkuinen???

    Äänestä

Erikoista tässä on se montako mustanlesken kumppania on ajautunut epätoivoiseen mielentilaan tai tekoon...?

Äänestä
  • Ainakin KOLME!!!! KAKSI KUOLLUT!!!!

    Äänestä

  • ;;;;;;;;;;;;;;;;; kirjoitti:

    Ainakin KOLME!!!! KAKSI KUOLLUT!!!!

    Kuullut tapauksesta, nyt jo pyyhkiytynyt pois muistista...eli voisko joku tarkentaa...

    Äänestä

  • ;;;;;;;;;;;;;;;;; kirjoitti:

    Ainakin KOLME!!!! KAKSI KUOLLUT!!!!

    Mistäs tiedät? Taidat olla kaveri osingoilla...

    Äänestä

  • deadman kirjoitti:

    Mistäs tiedät? Taidat olla kaveri osingoilla...

    Siis että ??!!

    Äänestä

Tiinasta?

Äänestä
  • Ei kun Miinasta.

    Äänestä

  • Kyse on Liinasta!

    Kyllä Koskelaiset on Koskelaisia,voi taivas teitä!

    Äänestä

asuuko vai ei asu S...A (MUSTALESKI) koskenpäällä?

Äänestä
  • Onko sanna vaiko saara?

    Äänestä

  • .,.,. kirjoitti:

    Onko sanna vaiko saara?

    Sanna........PANNA???

    Äänestä

  • antaako kirjoitti:

    Sanna........PANNA???

    ..................

    Äänestä

kiinnostaa reippaasti yli 2300 kpl avausta.hyvä miehet.siitä puhe mistä puute?????

Äänestä

En tiedä oliko tässä mainittu Mustaleski se sama nainen jonka minä tapasin muutamia vuosia sitten, mutta hän oli myös Koskenpäältä. Tämä tapaamani mustaleski oli kyllä vaaleamman sorttista. Meillä oli muutaman kuukauden mittainen kiihkeä suhde, joka minun piti lopettaa, havaittuani hänessä sellaisia piirteitä joista en pitänyt. Hänen omistushalunsa ja mustasukkaisuutensa oli niin voimakas etten voinut jatkaa hänen kanssaan, enkä myöskään halunnut näin lyhyen seurustelun perusteella alkaa tekemään lapsia, vaikka sitä tekemisen tekniikkaa olimme kovasti harjoitelleet. Olihan hän oli ihan mukavannäköinen naisihminen, enhän olisi häneen muuten ihastunutkaan. Ehkä hän on sitten minun jälkeeni etsinyt muita uhreja jonka perusteella on saanut Mustaleski nimen.

Äänestä
  • TUMMA JA PYÖREÄ!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Utelias kirjoitti:

Vieläkö koskenpäällä elelee MUSTALESKI? Onko tullut uusia uhreja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu