wow patch lataus

ostin wowin ja sitte kun käynnistän sen se rupee lataan jotain ja pian siihen tulee sellanen "restart" nappula kun painan sitä se sulkee wowin ja rupee lataan jotain patcheja! järki menee!!!
1247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ongelma lähtee sillä että annat sen ladata kaiken vaikka siinä menee aikaa mulla se latas 3 kertaa mutta joka kerta se lataa vähemmän megoja joten se lataa joka kerta vähemmän. älä vaan mee nettiin kun se lataa tai se lataus aika pidentyy.
annat sen siis ladata kaiken

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hermostunut kirjoitti:

ostin wowin ja sitte kun käynnistän sen se rupee lataan jotain ja pian siihen tulee sellanen "restart" nappula kun painan sitä se sulkee wowin ja rupee lataan jotain patcheja! järki menee!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu