Sonyn edustajat pitävät kovasti pelaamisesta:
http://www.blogsmithmedia.com/www.joystiq.com/media/2007/01/sonyplayingwii.jpg
No, onneksi Sony on ilmoittanut kopioivansa Wiin ohjaimen. Patenttihakemuskin on jo lähetetty, tietysti sellaisilla muutoksilla että ei ole kyse liian hyvästä kopioinnista.
http://www.blogsmithmedia.com/www.joystiq.com/media/2007/01/sonyplayingwii.jpg
No, onneksi Sony on ilmoittanut kopioivansa Wiin ohjaimen. Patenttihakemuskin on jo lähetetty, tietysti sellaisilla muutoksilla että ei ole kyse liian hyvästä kopioinnista.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ei Sony voi pakottaa työntekijöitään pelaamaan pelkästään Sonyn koneilla.
se tarkoitti, että sonyn käyttäjät ovat kovia pelaaman! ei ihme, että koneet on usein korjauksessa, kun kova käyttö kuluttaa.
"Ei Sony voi pakottaa työntekijöitään pelaamaan pelkästään Sonyn koneilla."
no kyllä tosiaan voi, ainakin silloin kun pitävät yllään firmansa vaatteita. Vai saako polisii juopotella virkapuvussa ?
Juopottelu ja pelaaminen on kaksi täysin eri asiaa.
"Juopottelu ja pelaaminen on kaksi täysin eri asiaa."
Ei ole!!!! Juopottelu ja pelaaminen on sama asia!!!
mä olen kerran nähnyt toyota-kauppiaan ajavan oppelilla. kyllä tuli naurettua ihan kippurassa. voi jestas! yrittää myydä toyotaa ja silti ajaa ooopelilla! ajatella!!! miksi kukaan ostaisi toyotaa ooppelilla ajavalta toyota-myyjältä, miksi? kysyn vaan! jos se jätkä haluaa ajaa ooppelilla, miksi se ei mennyt myymään toyotan sijaan ooppeleita? eihän siinä ole mitään järkeä että myy toyotaa ja ajaa ooppelia, eihän? kaikki joilta oon kysynyt on samaa mieltä mun kanssa!
vitun ääliöt.
Joo ja mä tiiän naisen joka myi pimppaa, mutta näin sen silti ratsastamassa pippelillä! No ei, tosissaan pointti oli siinä että pojat ei malttaneet odottaa iltaan päästäkseen pelaamaan omalla Wiillään, vaan piti mennä tekemään moinen Wii-mainos Sonyn paidat päällä PS3:n esittelytilaisuudessa.
"Joo ja mä tiiän naisen joka myi pimppaa, mutta näin sen silti ratsastamassa pippelillä!"
Se kuinka äitisi hankkii elantonsa, EI kuulu näille foorumeille.
Herran isä, kun ei tollasta sarkasmia ymmärrä.
Mahdatkohan sinä edes ymmärtää mitä sarkasmi edes on...
Narttu.