Dizzy

Ootteko kuullu tästä uudesta bändistä mitää? Kuuntelin eilen Ylexin himotuimpia ja tää lävähti naamalle, ihan sikahyvä biisi!! Mistäköhä sais lisää musaa? Ku ei niil vissii oo ku toi single vasta.. Jos joku tietää?
1200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joo, siis se on Lappeenrannasta. Harmitti ihan sikana ku en päässy niiden viime keikalle... Onneks niit keikkoi varmasti tulee vielä.
En tiiä bändistä kovin paljon, ois kiva tietää kans enemmän. Mut sen siis tiiän et ne on kaikki jotai about pikkusen alle parikymppisiä ja et siin on neljä tyttöä ja yks poika: ihan hullun komee!!!
voisin syyä sen elävältä...
Ja löysin ton www.dizzy.fi saitin, sielt löytyy jotaki. Lisää tästä bändistä!!!...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Marjio kirjoitti:

Ootteko kuullu tästä uudesta bändistä mitää? Kuuntelin eilen Ylexin himotuimpia ja tää lävähti naamalle, ihan sikahyvä biisi!! Mistäköhä sais lisää musaa? Ku ei niil vissii oo ku toi single vasta.. Jos joku tietää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu