fdgfdg

minkä aseen ostan oisn ite aatellu kaasutoimist socom mk23 fullset ei jousitoimisii ku mul on jo 2 ni sähkö tai kaasu mut hintaraja on 100e-200e
3206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On oikein hyvä ratkaisu. Jos ei tuota niin sitten suosittelisin käytettyä sähkötoimista.

Äänestä

enmätiiämutaukasamakuetsämitääntollasesllarahallamitännasdiasdokoksvinhianotassaaa

Äänestä
  • suomex kiitos

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


fdgdf kirjoitti:

minkä aseen ostan oisn ite aatellu kaasutoimist socom mk23 fullset ei jousitoimisii ku mul on jo 2 ni sähkö tai kaasu mut hintaraja on 100e-200e

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu