taas omaisuus karttui itsestään

ihanaa, tuhnut, ihanaa!

taas on asuntoni arvo noussut 1500 euroa muutamassa kuukaudessa !!!!!!!!

niin on myös teidän vuokra- asuntonne arvo noussut
2410
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

virtuaalivarallisuutta kerrostalojenkin osalta, vai olisko kyseessä 2-kerrosrivarit tms. Kuitenkin tuulareilla tuntuu olevan vahva tarve hakea perusteita kupla-asunnon ostomiseen kustannustason noustua.

Äänestä

Osakkeiden ja omaisuuden voitot/tappiot syntyvät vasta myyntihetkellä. Jos omaisuuden arvo on nyt 2-kertainen eiliseen verrattuna, se ei ole tae tulevasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ok asuja treelta kirjoitti:

ihanaa, tuhnut, ihanaa!

taas on asuntoni arvo noussut 1500 euroa muutamassa kuukaudessa !!!!!!!!

niin on myös teidän vuokra- asuntonne arvo noussut

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu