Eikö apua löydy ongelmaan

http://www.macromedia.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash&P5_Language=English

Tosta sen pitäis tulla Macromedian Flash Player 6
mutta linkki auki siinä lukee install now,klikkaan siitä ja avautuu sivu jossa on vain tyhjä blanco lokero jossa ilmeisesti pitäisi olla lataus "nappi"

Eiko todellakaan muilla ole ollut samaa ongelmaa en saa sitä ladattua :((
1180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Why doesn't Shockwave Player download properly with Microsoft Internet Explorer?

When Internet Explorer on Windows encounters a request from a page to download a new ActiveX control, an option is provided to allow the user to prevent the specified ActiveX control from ever installing in the future. If this option is selected when you encounter Shockwave or Flash Player ActiveX controls, future installation attempts of these controls will fail.

If you wish to install the Shockwave and Flash Player ActiveX controls and are unable to due to this feature, download and run the executable below to rectify this problem. After running the executable, proceed to the Shockwave and Flash Players Download Center to install Shockwave and Flash Player.

If you are unable to install the Shockwave ActiveX control due to IE's Install on Demand feature discussed above, select the download link below.

Download
(248KB)

http://www.macromedia.com/support/shockwave/ts/documents/playerfaq.htm

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mia kirjoitti:

http://www.macromedia.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash&P5_Language=English

Tosta sen pitäis tulla Macromedian Flash Player 6
mutta linkki auki siinä lukee install now,klikkaan siitä ja avautuu sivu jossa on vain tyhjä blanco lokero jossa ilmeisesti pitäisi olla lataus "nappi"

Eiko todellakaan muilla ole ollut samaa ongelmaa en saa sitä ladattua :((

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu