TÄNÄÄN, NYT UUTUUTENA ENSIREAKTIOSSA AIVAN MAHTAVA El Chombo - Chacarron!!! MIKÄÄN MUU KANAVA EI TÄTÄ SOITA!!! KISS TAAS SOITTI EKANA TÄMÄNKIN KAPPALEEN. ON MAHTAVA BIISI. On mahtava hittiasema. Kylläpäs NRJ taas ajaa prerässä... :P
Ennakkoluulottomasti, ensimmäisenä
KISSiltä!!!!!!!!!
17677
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Kyllä tämä on se totuus.
ja aamupäivällä, että silleen...
tyttöjen asema. Heterot kuuntelee NRJ:tä tai YleX:ää.
Teolette vitun hauskoja... x-treme on transujen kanava
Sehän kuuluu samaan paskalootaan FST:n kanssa. :D
extreeme on paljo parempi ku noi teien kiss/nrj paskat yhteensä!
ja homot! Kiss on teinilespojen ja teinihomojen kanava. NRJ ja YleX on sen sijaan suomenkielisten heterojen kanava, sopii myös aikuiselle eikä vaan teineille! Joten pidäpä sinä suutas pienemmällä. Vahinko vaan että YleX tultaneen lakkauttamaan jos vanhat merkit paikkansa pitää, niin kauan kun Ylessä on ruotsinkielistä johtoa niin ruotsinkielisiä kanavia tulee lisää ja suomenkielisiä vähenee.
" Kiss on teinilespojen ja teinihomojen kanava. NRJ ja YleX on sen sijaan suomenkielisten heterojen kanava, sopii myös aikuiselle eikä vaan teineille!"
mikä sit ShitNova on?
Se on yks piratti joka lähettää 0,0005 W tehoilla.
Kriteerinä musavalinnoissa on shit musiikki, mitä se sitten lie.
toi oli jo aika törkeetä >:( pistää vihaks tommoset.. Verrattuna esim. YleX:ään extremellä osataan tehdä erinomaisia ohjelmia! oot vaan ennakkoluulonen pikku paska, jolla idioottimaiset mielipiteet. kasva nyt helvetti aikuiseks! ei tarvi kaikkien olla tollasii samanlaisia , SANONKO VIELÄ MITÄ?! Nii. Luulis jo tajuavan. Mut joillekin on toi kasvaminen nii kovan vaivan takana! Huh huh..ei sullakaa hyvin mee
ihan pikku paska? En ole pikkuinen enkä ole paska. En ole liioin kakara kuten rivien välistä väitit, enkä ole idioottikaan. Mikä siis olen? Aikuinen ajatteleva, SUOMALAINEN JA SUOMENKIELINEN ennenkaikkea, hyvästä musiikista pitävä.
Itseasiassa mulle menee kyllä oikein hyvin, ainakin paremmin kuin sulla. :D
Ethän vain ole ruotsinkielinen kun noin otit herneet nokkaan? Taidatpa olla. :D
kissin kuuntelijat tuntuu olevan tämän maan lapsellisimpia ihmisiä. Taitaa max ikä kissin kuuntelijoilla olla 8v. Ainakin tekstien perusteella.
loukkaat vielä 8-vuotiaita. Ne jo kuitenkin ymmärtävät jotain.
Käykääs ny kattoo vähän krt lukuja niin ei tartte arvailla.
NYT SOITTI CASCADAN - TRUDLY MAADLY DEEPLY!! Ja soipa partyssä Ewerytime We Touch ja Miraclekin. Cascadaa monipuolisesti ja ennakkoluulottomasti!
.......
TAJUATKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!