Marillia Hammametissa

Hei, osaisiko joku kertoa hotelli Marilliasta. Ja vaikka muutenkin Hammametista.
3730
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ollaan menossa maaliskuun lopussa samaan hotelliin.ei löydy hirveesti tietoa eikä kommentteja mutta löysin tälläsen saksalaisen sivuston.http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseinformationen_Hotel Marillia-hid_36280.html
on ainakin kuvien perusteella hyvän näköinen paikka:)

Äänestä
  • Kerrothan sitten palattuasi vähän enemmän hotellista ja muutenkin reissustanne! Me kun olemme menossa vasta toukokuussa.

    Äänestä

  • Vasta toukokuussa kirjoitti:

    Kerrothan sitten palattuasi vähän enemmän hotellista ja muutenkin reissustanne! Me kun olemme menossa vasta toukokuussa.

    jep annan raportin heti kun olemme saapuneet takasin:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tunisiaan menossa kirjoitti:

Hei, osaisiko joku kertoa hotelli Marilliasta. Ja vaikka muutenkin Hammametista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu