apua

mulla on hp kone ku sillä kattoo leffoja ni ku liikauttaa hiirtä pitäis tulla ne play,pause ym. mutta nyt ei tuu vaikka painaisin mitä nappia tahansa osaako joku auttaa ku mää en noista ymmärrä paljookaan
195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mitäköhän ohjelmaa käytät ??? siis onko koneessasi windows media center edition ??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ongelma1 kirjoitti:

mulla on hp kone ku sillä kattoo leffoja ni ku liikauttaa hiirtä pitäis tulla ne play,pause ym. mutta nyt ei tuu vaikka painaisin mitä nappia tahansa osaako joku auttaa ku mää en noista ymmärrä paljookaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu