Olemme matkustamassa Sousseen ( tai siis huoneistohotellimme on Kanta Residence Port El Kantaouin puolella ) elokuussa. Kertoisitko tämän hetken tunisialaisia poppareita ja mahdollisesti jopa pari biisinnimeä niin teini-ikäiset tyttäreni, ja miksei äitikin voisivat jo ennalta fiilistellä YouTubessa videoklippejä katsellen.
Kiitos muutenkin asiallisista viesteistäsi ja siitä, että tuot itse Tunisiassa asuvana kiihkottomasti paikallista näkökulmaa näihin keskusteluihin.
Kiitos muutenkin asiallisista viesteistäsi ja siitä, että tuot itse Tunisiassa asuvana kiihkottomasti paikallista näkökulmaa näihin keskusteluihin.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Oikeasti tähän ei kyllä ole mulla mitään sanomista. En tiedä yhdenkään artistin tai biisin nimeä.
Meidän lähikaupassakin soi aina iänikuinen Cheb Khaledin "Aisha" LOL
Osaiskohan joku viime aikoina täällä matkaillut vastata tähän tai ehkäpä Suhina67??
Jos ei niin yritän muistaa kysyä asiasta joltain sukulaisnuorelta. :)
t.minareetti
näe vaivaa mokoman asian vuoksi. Ajattelin vain, että jos sinullakin on sellaisia luukuttajaikäisiä perheessäsi. Siinähän se sitten kesällä kuullaan ja nähdään paikan päällä.
samaan paikkaan elokuun alussa.
Jos jollain kokemuksia paikasta niin otetaan ilolla vastaan!