GABLE OPEN

http://www.ttv.fi/Tiedote80.htm TALLENETTAVAA PIHIPÖPÖILLE.
4334
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Clark Gablelle?

Äänestä

Juuri joku kuukausi sitten ne kanavat oli auki. Silloin totesin että miltään kanavalta ei tule niin katsottavaa ohjelmaa, että viitsisin maksaa niistä. Eli kampanja toimii itseään vastaan.

Äänestä
  • sekä canal & viasat kulta "koeajossa". Vain 2 elokuvaa olen katsonut ja tarjonta todellakin tuntuu olevan erittäin huonoa. En aio jatkaa kumpaakaan. Ehkä seuraaavaksi tutustun XL/XXL kanaviin, siellä näyttäisi olevan paljon mielenkiintoisempaa.

    Äänestä

  • Samoin minulle oli melkoinen yllätys, että katsottavia ohjelmia oli todella vähän. Sama johtopäätös - en varmasti tilaa kaapelista mitään.

    Satelliittilähetykset yllätti toisin päin: paljon uutta katsottavaa ja nyt jopa HDTV-tasoisena,

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SIINÄ VÄHÄN kirjoitti:

http://www.ttv.fi/Tiedote80.htm TALLENETTAVAA PIHIPÖPÖILLE.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu