Tarjotaan ihan minkälaisille hamsuille vain hyvä ja rakastava koti!!Jos et anna ilmaiseksi niin voin maksaa siitä vähintään 2e.
TARJOTAAN!
HAMSTERI FANI!
12333
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
luuletko sä että joku antaa sulle mitään 2eurolla...no kyl ehkä joku mut en ainakaan mä!!!
mä en antais mun hamsui ees 1000000000000000000000 eurost sulle!
Mee tonne htttp://www.hamsteriyhdistys.fi ja sielt ä sinne foorumiin ja sieltä osto/myy juttuun siltä voisit ehkä saada ihan ilmaseks!!
STEMII!
noh, meillä olisi sinulle hamsteri! tilanpuutteen ja jatkuvasti kasvavan eläinkunnan takia joutuisimme jo muutenkin luopumaan eräästä kasvatistamme. mene lukemaan www.webduo.net/lemmikit ja sieltä annetaan-osioon niin siellä on enemmän tietoja Hosuli-pojastamme. voit myös mailata [email protected] (älä hämäänny mailistamme, meillä on myös paljon marsuja joten siksi se on aisanMARSULA:) )
aino
Moi, mist päin se on ja annatko sen ihan ilmaseks?!Me asutaan Espoossa, voisitteko te tuoda sen tänne?!
Moi, voisitko sä tuoda sen hamsun Espooseen jos asut kauempana...Mut jos asut jossain Espoontorin lähellä niin voin itsekkin noutaa sen!!!Laita vastausta tulemaan...:)
kävitkö jo kattoon www.webduo.net/lemmikit siel ois hosulista paljon enemmän (kaikki tiedot siis) tietoa. asun/asumme järvenpäässä eli aika lähellä en ole varma pääsenkö tuomaan. siis ihan ilmatteex ja paperitkin tulee mukaan jos tahdot mutta jos ei käy näyttelyissä niin eihän niillä mitään tee:) Hosuli on kiltti (ja ahne) toivottavasti kysyit noita multa...
voit myös milata [email protected]
Niin, siis, hamsteri josta aino puhui, on meidän yhteinen kasvatti ja siis yhteinen. Annamme sen TÄYSIN ilmatteeksi, sillä meillä ei ole sille kovinkaan paljoa aikaa ja marsulamme tilat eivät riitä hamstereille. Asumme kumpikin Järvenpäässä.
No, Espooseen asti emme voi tulla, mutta, minä olen tulossa 23.3.03 Helsingissä pidettävään näyttelyyn ja sitten 13.4 tulemme Tampereelle...Se onkin sitten kaukana;) Mutta Helsinkiin voisimme tuoda, pystytkö hakemaan sieltä? Saisit mukaan paperit (sukutaulu)ynnä muuta. Mutta tosiaan, jos olet kiinnostanut vielä, mailaa osoitteeseen [email protected]
satu s
Joo, voin tulla hakeen sen hamsun mun faijan kans sielt hesast!!!Tuleeks siin myös sit se häkki yms mukana?!?!Antaisitko numbas nii voisin soittaa sinnepäin...Siis anna numbas tähän mailiin ellet sä haluu et joku muuki saa sen: [email protected]
joo tota, häkki ei sisälly mukaan...
yleensä niissä näyttelyissä voidaan myydä käytettyjä häkkejä, mut ei aina. laitoit varmaan satulle ton numba jutun joten annan hänen mailata sulle.
Jos voit, niin mailaa osoitteeseen [email protected] jotta voimme sopia järjestelyistä yms. Ei viitsisi täällä sopia.
satu ja aino
Eli siis, hamsteri-poika saikn jo uuden kodin täältä Järvenpäästä!:)Kiitos kiinnostuksestasi.