Löytyisköhän 18 wuotiaalle kundille seuraa Serenadelle?
Asun helsingissä ja olis mukava tutustua vaik netin välityksellä jo ennen lähtöä.
Asun helsingissä ja olis mukava tutustua vaik netin välityksellä jo ennen lähtöä.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
muita vaihtoehtoja??
sä voit pysyä vaan himassa sen oman erinomaisuutes kanssa... susta siellä laivalla todennäköisesti oliskin enemmän haittaa... miks suomalaiset on niin saatanan urpoja ja ennakkoluuloisia??? ja miks suomalaiset sit saa käydä tallinnassa ja etelän lomakohteissa rällästämässä kännissä??? arvaa vituttaako niitä??
on valttia...
Enkä ole enää tuollainen keskenkasvuinen pentu...
Kannattaa ottaa asioista selvää ennen kuin...
ennenkuin tulee tännekirjottelemaan.
Olen paljon matkustellut siljalla etenkin Serenade hyvä laiva enkä pahemmin venakkoihin ole törmännyt.Henkilökunnassa en yhtään , et silleen :)
1. maaliskuuta ei lähde Serenade!
serenade ei voi lähteä kyl joo 1.3 kun mie olen sillä laivalla ja se lähtee 28.2. toivottavasti löytyy hyvää porukkaa kun synttäreitä olis tarkoitus viettää:)
....
Olisikos kuitenkin mahdollista että olet väärässä päivässä? silja serenade lähtee helsingistä 28.02., on tukholmassa 01.03. ja takaisin helsingissä 02.03.
laivalla näet
Eiköhän joku setä auta
Eikö ketään ole laivalle tulossa? Joudunko matkaamaan ihan ypöyksin?
Tarttis kunnon sahuria ja höylääjää viilaamaan.