miten mulla on nännien alla sellaset rauhaset jo melkein 5 vuotta.. tosi kiusallista kun ei oikein ilkeä uimassakaan käydä kesällä. kaikilla muilla tuntemillani on mennyt pois parissa kuukaudessa.. pitäiskö siis huolestua? :(
poikatissit :(
15 wee poju
3783
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Elä huolestu.. ne katoaa aikanaan, ne eivät ole ikinä pysyviä ja kaikki ihmiset eivät ole samanalaisia, eli voi olla vaikka ne lähtisivät 1 vuoden päästä, edistät vauhtia jos vaikka rasvaat joka ilta rintaasi kosteuttavalla rasvalla ei tarvi mitään kallista. esimerkiksi ihan käsirasvaa :) Kyllä huolet sit katoaa :)
- Tyttönen :)
eihän se ees näy ulkoisesti? ei ainakaa mulla, tai no ei mulla enää oo ne yleensä tuli ku sain kovan iskun rintakehään/tisseihin.
kommentoimessa HINTTI muka oot valillä nainen välillä mies näkee nimierkistä
fssfsdsdfsdfdsf
fdsfdsdfddsfd
dsf
fdsdfsdsdd
fsdffd
fsdsdfd
dfdsddsfds
dds
dfdfdsff
ds
fsd
aina eri mutta kirjaimet f,s, js d. kuuluvat siiheb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!