Erot

Mitä eroa on DVD -RW kirjoittavalla ja DVD RW:llä kirjoittavalla?
Mulla on DVD -RW levyjä mutta en pysty tallentamaan niihin miksiköhän?
5325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tullut mieleen tarkistaa että mitä levyjä asemasi polttaa

Äänestä

asema niitä? Se kyllä osaa tunnistaa oikean levyn.

Äänestä

minun läppärissä toimii vain miinus levyt eli cd-r ja cd-rw

eli
a. joko sinulla pitäisi olla olla dvd levyjä tai
b. asemasi ei ole polttava dvd-asema vaan polttava
cd asema, eli voit polttaa vain cd levyjä

ostin nimittäin dvd-r levyjä huomatakseni, etteihän minulla ole kuin dvd asema ilman polttavaa asemaa

ja kiitos, tiedän etten ole nörtti, ettei meitä tyhmiä tarvii täällä solvata ;)

Äänestä

Mulla kyllä lukee asemassa että DVD multi recorder.

Äänestä
  • niin ekstrat ja sitten järjestelmätiedot. Näin näkee mitkä levyt käyvät asemaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tulppu kirjoitti:

Mitä eroa on DVD -RW kirjoittavalla ja DVD RW:llä kirjoittavalla?
Mulla on DVD -RW levyjä mutta en pysty tallentamaan niihin miksiköhän?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu