Palsta tuntui

jotenkin tyhjältä. Sitten huomasin, että Susa-juttu oli hävinnyt. Tuliko liian paljon julkisuutta?
5467
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kirjoitteli niitä sinne tänne.

Äänestä
  • "Minne he tekevät autiomaan, sitä he nimittävät rauhaksi."

    Äänestä

  • (Tacitus) kirjoitti:

    "Minne he tekevät autiomaan, sitä he nimittävät rauhaksi."

    " Rauhassa jumalilta ja rauhassa ihmisiltä he ovat saavuttaneet sen vaikeimman päämäärän, ettei heidän tarvitse edes mitään toivoa."

    Äänestä

... ja siniset helmet siihen päälle, ja silleen!!

Äänestä
  • Ei kai nyt Tacituksestakin puhuminen täällä höpöä ole???

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


sinihelmikki kirjoitti:

jotenkin tyhjältä. Sitten huomasin, että Susa-juttu oli hävinnyt. Tuliko liian paljon julkisuutta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu