Asensin hankkimani MS Office 2003:n. Pettymykseksi se asentui suomenkielisenä.
Olen jopa ohjeen mukaisesti yrittänyt vaihtaa kieltä, mutta käyttöliittymän kieli vaan ei vaihtunut. Alla oleva Windows XP on englanninkielinen.
Onko jotakin keinoa saada suomenkielinen käännettyä englanninkieliseksi.
Office
Englanninkielisenä parempi
1
269
Vastaukset
- suomenkielisen
Office-paketin ja sitä ei nyt taida englanninkieliseksi muuttaa millään, siis muuttaa niin, että valikot, työkalurivit ym. olisivat englanniksi. Osta kuule uus paketti. Tai lataa se kuuluisa Open Office, sen saat ilmaiseksi englanninkielisenä, tai suomenkielisenä, kummin vain.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan kisa (asialliset kommentit)
Yksi, ikuinen umpityperien ketjujen aloittaja.. voidaanko tehdä joka kerta ilmoitus moderaattorille.. josko katoais bittiavaruuteen.. Mutta siis: uinn6275452STEFULLA OLI KOVA IKÄVÄ SOFIAA!
Lennätti naisen Hankoon koko juhannuksen ajan ! Tosi rakkautta ilmassa. Taisi tulla kihlat ja häitä vietetään !1033440Martina kisan kärjessä
Kisa on käynnissä. Käsipohjauinti vetää kisaajien kädet hapoille. Martinan ranne on jo kivulias.2231890Martinan kootut selitykset ketju virallinen
Join vettä - kusin samantien alleni. Otin energiaa -oksensin. Vatsakrampit söi mun kaikki voimat.2601402- 1131363
Voitko mies vähän valaista
mikä meidän tilanne on tällä hetkellä? Kannattaako enää ottaa yhteyttä vai menikö tilaisuus jo ohi?1191272- 571046
Mara kisoissa ensiapuun
Hoiperteli maaliin ja joutui suoraan ensiapuun. Siis mitä järkeä on rääkätä itseään tuolla tavalla? Mikä tuota naista vaivaa kun pitää päteä vielä tuo128958Martina keskeytti heti, tämä on ilon päivä
😁 Suomi24 sen tiesi. Martina keskeytti kolmen kilometrin kohdalla. 😁26874