ongelmani on se että rintani eivät ole kauniin pyöreät vaan rumat ja suipot.Kokoon olen ihan tyytyväinen mut... aika vaikea niitä on kuvailla mut nännipiha on hirveän iso ja ruma,kun taas itse nännit ovat hyvin pienet.Menkkani vasta alkoivat eli rintanikin ovat vielä kehitysvaiheessa...tuleekohan niistä ikinä normaalin näköiset??..kiitos:)
rumat rinnat...:(
neito
91439
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Älä ole huolissasi ne muutuvat . Et kertonut ikääsi mutta elävät vielä n 18 ikävuoteen asti.
Muuten.Olen mies enkä ole koskaan nähnyt rumia rintoja en usko että naisella sellaisia voi ollakkaan,jossakin iässä sitä naiset vaan on turhan kriittisiä eivätkä näe sitä kokonaisuutta itsessään vaan tuijottavat tiettyjä kohtia ja surevat asioita, missä toisen näkökulmasta katsottuna tuskin vikaa onkaan.
Jos kaikilla olisi samanlaiset rinnat eivät ihmiset olisi yksilöitä,ja yksilöt ovat aina yksilöitä positiivisessa mielessä.
mä oon kuullut tällästä et jos tieks se "nännipiha" on jotenki koholla viel ni sit ne rinnat kasvaa vielä....
jep melkein ainahan ne on nuorena semmotteet...ajan myötä muuttuvat.. don´t worry:)
mulla on vieläkin nännipiha hieman koholla, jos en ole mitenkään kylmissäni tai kiihottunut ja olen 19,et en menis tohonkaan mittaamaan.
Kehittyy ne koko elämän suuntaan tai toiseen.
Jokainen on yksilö ja ainutlaatuinen!
.. rinnat kun kehittyvät vielä muutaman vuoden menkkojen alkamisen jälkeenkin, joten omillasikin on varmasti vielä aikaa "muotoutua". Kannattaa nyt hankkia mukavat ja tukevat rintsikat, joita on kiva pitää, jos et ole vielä niin tehnyt. Nekin usein "muokkaavat" rintojen muotoa vähäsen.
Ja muistathan, että erilaisia rintoja on niin paljon, kuin on naisiakin. Identtisiä ei ole olemassakaan, joten sinulla ei ole syytä "murehtia"!
Nauti naiseudestasi.
että ei kannata huolehtia. oon 18 vuotias tyttö ja mulla ne on vieläkin rumat. samanlaiset ku kuvailit. eipä taida enää olla toivoa. joku tosin sanoi että ne muuttuu raskauden aikana "normaaleiks".
Suipot rinnat on kaikista kauneimmat!
Joo, voin mä tulla tarkistaan ne rinnat jos ne kerta "rumat" on!!! Eiköhän ne siinä selviäis et minkälaiset ne on! :)
Mä olen 24 vuotta ja mulla on myös just tollaset suipporinnat,koko on c. Myös ne nännipihat on kans älyttömän isot.Jotkut kyl on tykänneet kun ne ovat niin pystyt,ei ainakaan roiku eivätkä kyl ole muuttunut mitenkään pitkään aikaan.Kyllä pitää olla tyytyväinen siihen mitä on!!!
Ei rinnat ole tehty missään muotissa... Yksilölliset ovat. Et maininnut minkäkokoiset sulla on, mutta kiinteät oli sitten suipot tai mitä vaan niin hyvät ovat. Voit olla tyytyväinen. Muuttuvat iän ja raskauden myötä. Etkä kertonut minkä ikäinen olet.
Mikä on sitten normaalia?