hinnat nousee 5 %

tuhnuttakaa siitä...
2491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Dyfnyille vihdoin voittoa:
Asuntojen hinnat nousee vaan 5% entisen 8% sijaan.
Nyt dyfnerot pankkiin ja ostamaan, nyt on tullut teidän aikanne ja tuhnuttamisen aika on ohi.

Äänestä
  • 200.000€ asunnossa 5% tarkoittaa sitä että hinta nousee vuodessa 833€/kk, eli aika lailla keskiverto vuorkaläävän hinnan verran.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jokakodinasuntomarkkinat kirjoitti:

tuhnuttakaa siitä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu