Siis pukeudun siististi, ja jopa lukakni pojat sanoo, että mist ot tonkin poiminut ja sen sellaista, mutta tytötö eivät tätä ole kysyneet. Mistä tytöt kiinnostuu? En juo, en polta, olen rehellinen ja pukeuden mielestäni siististi. Ei vaan ole edelleenkään tyttöä kainalossa. Miksi? Mitä teen väärin?
Pukeutuminen.
Pojkar16
8750
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Vähän ohi aiheen, mutta silti kerron tämän.
Eräs herrasmies teetätti itselleen illallispuvun Huntsman nimisessä liikkeessä Lontoossa. Räätälin neuvojen mukaan se tehtiin musta-valkoisesta shakkiruudullisesta kankaasta.
Miekkonen sanoi, että muut miehet kauhistelivat hänen pukuaan, mutta naiset suorastaan rakastivat. Siintä lähtien siitä tuli hänen suosikki pukunsa.
Siis suoraansanottuna joku sutenööri... hahaha!!!
Jos tosiaan luulet että niitä tyttöjä pukeutumisella saadaan niin sulla taitaa vähän siellä nupissa olla vikaa:DD ei hemmetti. Ja jos pukeutumisella tyttöjä haluat niin saat pinnallisia paskoja juoksemaan perässäs muttet kainaloon todellakaan
Luulisinpa että ainakin jossain määrin pojista jotka osoittavat olevansa aidosti kiinnostuneita heistä...
Mistä tytöt kiinnostuu? Jaa-a, kaipa se on yksilöllistä. Ei kaikki samanlaisista kiinnostu, muutenhan kaikki koko maailman tytöt juoksisi yhden jätkän perässä.
Sun pitää tuoda itse ittes esiin, ei ne vaatteet sitä tee. Vaatteet autaa, mutta vain auttaa. Ei sitä vaatteisiin rakastuta vaan ihmisiin.
öhöm.Se mitä teet väärin on yksinkertaisesti ettet tee mitään.Mee iskeen niitä tyttöjä niin johan alkaa kissaa pukkaa :'D
Ainakin kannattaa opetella kirjottaan. Katoppa ku teet sillee että et veä ressiä siittä kyllä ne tytöt tulee josson tullakseen. ;) Emmä kyll tiedä miks kirjotan mut ehk mull tuli sääli sua :O