pelasitko jalka palloa

Tuhnun tunnistaa surkeasta äidin kielen hallinnasta. Yhdys sanat on kirjoitettu erikseen, pilkut ,ovat väärissä ,paikoissa ja on paljon kiirijoitus vireitä.

Asuntojen hinnoissa he eivät myöskään ole asian tuntijoita. Kuulema tulee pakko huuto kauppoja.
2194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nykyisin olen tehnyt parannuksen ja ostanut oman asunnon pankin myöntämällä lainarahalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äidin kielen tunnilla? kirjoitti:

Tuhnun tunnistaa surkeasta äidin kielen hallinnasta. Yhdys sanat on kirjoitettu erikseen, pilkut ,ovat väärissä ,paikoissa ja on paljon kiirijoitus vireitä.

Asuntojen hinnoissa he eivät myöskään ole asian tuntijoita. Kuulema tulee pakko huuto kauppoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu