Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Noloa mutta totta

Tulee sitä ikäviä muistoja mieleen kun noita tarinoita lueskelee. Itse muistan tossa pari viikkoa sitten kun menin juomaan illan aikana 14 tuoppia kaljaa. Aamulla heräsin ja huomasin että olin yöllä paskonut housuun ja takki oli yltäpäätä oksennuksessa. Kaikkein parasta kuiteski siinä oli se, että muija oli kuulemma antanu pesää vielä vaikka oli paskat housus. Hahha, me rules, me rocks :)
611847
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Säälitävvä.. Kiviäkin kiinnostaa?

Äänestä
  • Sattunut allekirjoittaneelle useammin kun kerran että herään savet housussa "rankemman" reissun jäljiltä, sillä erotuksella että pesää on löytynyt korkeintaan sontakärpäsille kilon painosista kalsareista. Sikäli suosittelen toimimaan konservatiivisen käyttämismallin mukaisesti posliinipöntön kautta ennen nukkumaan menoa niin ei perheyhteisössäkään ole niin "jäykkä" tunnelma heti aamusta...

    Äänestä

Ei voi muuta sanoa kuin, etta perkeleesti respectia moisen suorituksen tehneelle. Onkos sulla faniklubia, mihin liittya, itse ainakin olisin ihan valmis!! ;) Jatka samaan malliin, my personal hero!

Äänestä
  • Siis.. Jo on sairas ämmä, joka sellasta tekee. Mä en ikinä suostuis moiseen.

    Äänestä

You rock, mään.

Äänestä

1234

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ewoolB kirjoitti:

Tulee sitä ikäviä muistoja mieleen kun noita tarinoita lueskelee. Itse muistan tossa pari viikkoa sitten kun menin juomaan illan aikana 14 tuoppia kaljaa. Aamulla heräsin ja huomasin että olin yöllä paskonut housuun ja takki oli yltäpäätä oksennuksessa. Kaikkein parasta kuiteski siinä oli se, että muija oli kuulemma antanu pesää vielä vaikka oli paskat housus. Hahha, me rules, me rocks :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu