mitä vikaa näyttiksessä?

näytönohjaimeni tekee näyttöö punaisia ja vihreitä viivoja/pistetiä, mistä mahtaa moinen johtua? GeForce 4600 näyttis..
1165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Taitaa tehdä kuolemaa tuo näyttiksesi. Miten korttisi reagoi jos esim koitat pelata? Yksi vaihtoehto olisi se, että tuosta on jäähy simahtamassa ja kortti lämpenee liikaa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kalpo kirjoitti:

näytönohjaimeni tekee näyttöö punaisia ja vihreitä viivoja/pistetiä, mistä mahtaa moinen johtua? GeForce 4600 näyttis..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu