uusia kaahareita kylillä

joku painaa kahva edellä ostarilla ja sieltä kovaa kyytiä koivusillantietä kohti.
tutka pitäis saada niin hiljenis meno taas joksikin aikaa.
61309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ettei ois semmonen bemari? Oli sunnuntaina kiinni koivusillantien loppupäässä lumipenkassa, kaahailun jälkeen.

Äänestä
  • Minkä värinen???

    Äänestä

  • penkassako? kirjoitti:

    Minkä värinen???

    Musta.

    Äänestä

  • Äiti myös kirjoitti:

    Musta.

    Jaa, että musta pemu? Se oli sitten Cain Dingle joka sillä kaahas. Selviskö jo, että oliko se yliajaja mitä poliisit haki?

    Äänestä

  • 100 varma kirjoitti:

    Jaa, että musta pemu? Se oli sitten Cain Dingle joka sillä kaahas. Selviskö jo, että oliko se yliajaja mitä poliisit haki?

    näin siinä käy kun tv:stä tulee hyviä sarjoja mihin on helppo samaistua. Pysykää äitylit tiukasti tuoleissanne ja pitäkää nitrot ja kaukosäätimet lähellä. :]

    Äänestä

eiku se ole Romeo salkkareista kun sillä oli kiire kun annika kuoli.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rva t-40 kirjoitti:

joku painaa kahva edellä ostarilla ja sieltä kovaa kyytiä koivusillantietä kohti.
tutka pitäis saada niin hiljenis meno taas joksikin aikaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu