minkä ikäsenä olit eka kertaa kundin kans?
Eka kerta
miehen kaa
92443
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
haaveillu oon
Mee nyt jo nopiasti ja jutkaise persiisiin!
Jos SULTA saa niin sitte. Uskon, että oot seksikäs nuorimies.
Ekkö saa muilta kokeneemmilta?
persessilimä venyys niin jumalattoman suureksi horoksi jottei siälä pysyis enää paskakaan jos juluma sapeliselle Gay-homomiehelle antaas!
Ja olisi voinut jättää väliin:/
Muistan kyllä, kun perhetuttujen kanssa oltiin saarimökillä, niillä oli samanikäinen poika kuin itse olin, muistaakseni ikää meillä oli 7 vuotta.
Oltiin saunassa ja käytiin uimassa, sitten uinnin jälkeen vanhassa huvimajassa kuivateltiin, siellä oli pölyinen runkopatja, jonka päällä molemmat maattiin uikkareissa ja annettiin auringon lämmittää.. ja siitä se ajatus sitten lähti.
Paras muisto lienee 14-vuotiaana, kun olin vanhempien kanssa yhdessä lomamökkikylässä. Naapurimökissä oli lomailemassa toinen perhe, jossa oli 15-vuotias poika hoikka, söpö ja vaaleahiuksinen, hänellä oli hieno monttupyörä (mopo) mukana, jota minäkin sain kokeilla, tutustuin siinä jutellessani koko perheeseen. Käytiin myös silloin uimassa lomakylän uimapaikalla, ajeltiin hänen mopedillaan metsäteitä jne. Tällä pojalla oli "huoneenaan" heidän lomamökissään koko vintti. Sinnepä sitten mentiin toiseksi viimeisenä yönä ennen heidän lomansa päättymistä lukemaan pornolehteä, jonka tämä poika oli löytänyt/ottanut mukaansa. Sitä selailtiin kahdestaan siellä ullakolla.. ja siitä se ajatus sitten lähti.
Oi kultaista nuoruutta...
kannettaviin kiinni?
saiko ees pussata. Jos oli söpö poika niin oishan sen voinut tyydyttää. Ois varmaan jäänyt hieno muisto. Kaunista katsottavaa kun nuoret miehet RAKASTELEE..