Niin mistä sais halvimmat lennot pekingiin?
Heinäkuussa on tarkoitus mennä.
Heinäkuussa on tarkoitus mennä.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
www.vertaa.fi
Itse tilasimme ebookersilta. Siellä voi vertailla. Otimme suorat lennot, Finnskillä. Olis saanut vähän halvemmat vielä jos ois ottanut välilaskulliset Lontoo/Wien tms. Mitä aikaisemmin mahdollisuus tilata nii sitä halvemmalla saa. Olemme paljon tilanneet sinne sun tänne tuolta.
Otin ensimmäistä kertaa matkan kyseisen firman kautta. Palvelu oli parasta ikinä. Hinnatkin oli halvemmat kuin muilla. Suorat lennot finskillä halvempia, kuin välilaskulla. Pekingiin olisin päässy pääsisäiseks 700 euroon 10 päivää (lennot ja hotelli) Mutta päädyin shanghain matkaan, vaikka vähän enempi maksoi..
fi.seat24.com on aika edukas ollut viime aikoina. Tosin tarjosivat keski-Euroopan kautta meneviä lentoja. Ebookers ja KalevaTravel ovat olleet myös aika hyviä hinnoiltaan. Kokeile myös Finnairin omat sivut tai vaikkapa Travellink.fi.
SAS ilmoitteli hiljattain alkavansa lentää Stokiksesta Peikkolaan. Tiedä sitten niiden hinnoista...