Helsinki-Vantaan Lounget

Löytyykö tietoa Helsingin kentän loungeista. Pääsisin ainakin:
-Gateway tover lounge
-Gateway lounge
-Gateway Fresh lounge
Onko noissa jotain tasoeroa, saako missään syömistä, vai löytyykö vain juomapuolta?
2755
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikös kandee käydä testaamassa kaikki ja tulla sitten tänne kertomaan meille karvalakkimatkustajille, millaisia eroja palvelussa ja tasossa niissä on?

Äänestä

Niistä löytyy pientä purtavaa. Ei siis mitään varsinaista ruokaa. Juomiakin löytyy pikkasen.
Tilat ovat varsin siistit ja soveltuvat rauhalliseen odotteluun. Lehtiäkin on luettavaksi. Suosittelen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Dan# kirjoitti:

Löytyykö tietoa Helsingin kentän loungeista. Pääsisin ainakin:
-Gateway tover lounge
-Gateway lounge
-Gateway Fresh lounge
Onko noissa jotain tasoeroa, saako missään syömistä, vai löytyykö vain juomapuolta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu