D4D ave

Saako turvavyön hälytysäänen vaimennettua kotikonstein uudessa avessa (huollossa eivät suostuneet hiljentämään, turvallisuus kysymys...), muistelen joskus
lukeneeni että vanhemmissa sen sai jollain avain, näppäin, nappula mysteerillä hiljaiseksi...
41365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

joo olen huomannut saman, 04 ei kolissut joten vähän olen itsekin ihmetellyt.

Äänestä
  • meni viesti väärään ketjuun...

    Äänestä

  • Kiitokset, hyvin toimi....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


avendis kirjoitti:

Saako turvavyön hälytysäänen vaimennettua kotikonstein uudessa avessa (huollossa eivät suostuneet hiljentämään, turvallisuus kysymys...), muistelen joskus
lukeneeni että vanhemmissa sen sai jollain avain, näppäin, nappula mysteerillä hiljaiseksi...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu