lattialämmitys?

Meillä on kylpyhuoneessa petonin päälle tehty laattalattia.Haluaisin laittaa lattia lämmityksen.
Voiko vetää suoraan vanhan laatan päälle vai tarviiko vanha purkaa?Kaikki tieto tarpeen!
2623
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Puhutaan kylppärin remontoinnista niin vanha pois ja pohjalta lähtien uutta tekemään,myös lattiakaivo kannatta vaihtaa uuteen koska nissä on o renkaat ja tätävasten kun limitetään lattian vesieristys niin tulevaisuudessa vältytään pahimmalta.Kylpyhuone on tila missä EI pidä tinkiä mistään koska suurin osa vesivahingoista johtuu kaikenlaisista virityksistä kun ei asioita tehdä kerralla kunnolla.
Tällästä.....

Äänestä

vanhan päälle jos tiedät miten on aikaisemmin tehty (vesi eristys kunnossa).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pepo kirjoitti:

Meillä on kylpyhuoneessa petonin päälle tehty laattalattia.Haluaisin laittaa lattia lämmityksen.
Voiko vetää suoraan vanhan laatan päälle vai tarviiko vanha purkaa?Kaikki tieto tarpeen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu