Mitä mieltä ootte niistä? Laskeeko kunnioituksesi häntä kohtaan? Vai ovatko kuvat teidän mielestänne kenties jopa hienoja? Kommentteja :)
Kuvia näkee vaikka tästä:
http://www.generationq.net/GenQCMS/aimages/equus_col1.jpg
http://www.generationq.net/GenQCMS/afiles/fck/Image/equus_col5_hires_400.jpg
http://thebosh.com/archives/upload/2007/02/Daniel Radcliffe.jpg
http://www.smh.com.au/ffximage/2007/01/31/harry2_narrowweb__300x425,0.jpg
Kuvia näkee vaikka tästä:
http://www.generationq.net/GenQCMS/aimages/equus_col1.jpg
http://www.generationq.net/GenQCMS/afiles/fck/Image/equus_col5_hires_400.jpg
http://thebosh.com/archives/upload/2007/02/Daniel Radcliffe.jpg
http://www.smh.com.au/ffximage/2007/01/31/harry2_narrowweb__300x425,0.jpg
Vastaukset 20
Vanhimmat
Ensinäkään noi ei oo kohukuvia. Promokuvia ne on.
Niinkuin Dan on itte sanonu et ton näytelmän näytteleminen housut jalassa olis roskaa.
Ja nyt kaikki pikku lapset alkaa itkeen koska ne ei oo ennen nähny miestä ilman paitaa.
Kai Daniel saa muitakin hommia tehä-.-
Ja mun kunnioitus kasvaa koska ei ihan kuka vaan
Mee/pääse tuollaista näyttelemään.
Tänään oli kuulemma seiskassakin nuo kuvat..
Saa muita osia, eikä tunneta vaan Harry Potterina.
...lisää (ennestään tosin melko olematonta) "kunnioitusta" Dania kohtaan. Tai lisää ehkä sikäli, että esiintyminen tuollaisessa alastomuutta vaativassa näytelmässä on aika rohkea veto tuonikäiseltä pojalta. Sehän on kuitenkin vasta 16 v.
Daniel on 17v..
minusta nyt mitään kohukuvia nuo ole,nehän kuuluvat näytelmään! Jos itse olisin daniel, eli näyttelisin leffassa, päivät pitkinä, niin olisihan se haastavaa- ja jopa hauskaa- näytellä muuallakin kuin taikurina potterissa :J
Siis tottakai pidän pottereista, mutta se, että jaksaako tehdä vain ainoastaan leffaa velhopojusta... ehkä olisi hauskaakin saada uutta roolia kehiin?
Täysin samaa mieltä.
siin ei sinänsä oo mitää pahaa, danielha on jo täysikäne, eli ei siin mieles-- ite en kyl oikee tiäks tajuu, miks se teki noi, mä en ainakaa olis :D:D tuntuu vähä tyhmältä eka kattoo jotai pottereit mis se on joku 15v, ja sitte noita kuvii jos lähempänä kahtakymment.. outoo ite asias.. :S
aika karvanen....
"aika karvanen".. :DD no joo, vähän. Mut ihan hienoja kuviahan nuo oli. Silleen. Mitä pahaa? :)
Tuossa näytelmässä esiintyminen on erittäin hyvä veto häneltä...
Miettikääpä kuinka moni näyttelijä on leimaantunut roolinsa vuoksi?
Uskon että hän ei halua olla "Harry Potter" lopun ikäänsä, ja esim. tuo näytelmä on niin kaukana Pottereista kun mahdollista;)
Hän olisi voinut valita toisinkin, ja esiintyä "kevyissä elokuvissa" ymv. mutta ilmeisesti hänellä on kunnianhimoa NÄYTTELIJÄNÄ...!
Mikä on hyvä asia, vaikea uskoa ettei hänelle olisi tarjottu jo monia rooleja erilaisissa Hollywood tekeleissä, joita tyttölapset olisivat rientäneet katomaan vain "Harry Potterin" vuoksi... Hän valitsi erilaisen tien, ja tuolla valinnallaan hän onnistunee välttämään Macaulay Culkinin kohtalon olla aina ja ikuisesti vain se "Yksin kotona poika" joka pääsi vielä Riku Rikasta esittämään, muttaa hmm... mitäs sen jälkeen...?!
Toivottavasti hän pärjää samalla tavalla kuin Ewan McGregor. Hän on valinnut sellaisia rooleja kuin mieli on tehnyt ja mies on pärjännyt paremmin kuin hyvin. Tehnyt rooleja laidasta laitaan indie-leffoi ja suuria Hollywood-tuotantoja.
otsikko ja nimimerkki sanoi jo sen
siis tuleeko noita kohtauksia siin uusimmassa elokuvassa kun mun pikku vei haluis nähä to????
Noi tulee yhessä näytelmässä missä se on mukana.
En edes kattonut niitä kuvia.
Ei Harry Potterin näyttelijä saa olla mikään likainen vanha perverssi. Ja sen naama näyttää tältä.
< ja vähän kakalta...eikun kalalta.
Olisit edes katsonut kuvat niin tietäisit vähän mistä puhut! ;)
tuo en ollu minä! :P
ois ollu kiva nähä vähän alempaakin ;)