Mikähän vikana kun ikkunaan puhaltaa kunnolla vain oikealle puolelle? Luulisi että ne tulee samasta putkesta, mutta näin ei kai olekkaan?? Toinen jännä tuossa on kun ajossa työntää käden jalkatilasta vähän muovien alle niin ihan jääkylmä viima käy. Olisikohan jonkin kavan "putki" irronnut paikoiltaan. Tuskin purkamatta puolta autoa pääsee kurkkaamaan??? kellään ollut vastaavaa???
Ja mitä ihmettelen kans on se että miksei puhaltimessa ole asentoa jaloille ja lasiin yhtäaikaa? Ei mikään talviauto tämä golf
Ja mitä ihmettelen kans on se että miksei puhaltimessa ole asentoa jaloille ja lasiin yhtäaikaa? Ei mikään talviauto tämä golf
Vastaukset 2
Vanhimmat
lötyskö tietoa WWW.ULTIMATEVW.COM
tämmönen kolmosen variantissa, tee näin:
vedä pihdeillä keskipuhallusritilät pois ja kurkkaa sisään taskulampulla, mulla oli irronnut just täältä,laitoin takaisin sekä kuumankestävällä teipillä teippasin aukosta liitokset, helppo homma.
Vaikuttaa myös puhalluksiin jos raitis-ilmafiltteri likainen taikka tukossa, lycka till!