tänää olin kaupassa kattomassa kortteja jonku 30minsaa ja lopulta päädyin siihen että en välttämättä näe ihastustani keskiviikkona enkä välttämättä tiistainakaan joten oisin voinu antaa kortin maanantaina ja sanoa että saa avata vasta keskiviikkona joten en sitten hankkinu korttia. Loppujenlopuksi nyt ajattelen että en kuitenkaan sitä olis uskaltanu antaa kun tunnen niin huonosti. pah
ystävänpäivästä
eikäs
4421
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tän viestin jättämisen jälkeen varmaan ajattelit kans ettei tätäkään olis tarvinnu laittaa tänne? heheh, nojoo, mut kyllähän se vaan syventää ystävyyttä, jos vähän vasta tuntee se kortin antaminen. Jos on jo tuntenu kauan ni sit se alkaa jo olla vain pala pahvia johon on laiskitty vähän maalia päälle ja takana lukee hyvää ystävän päivää t. minä.
Toi on hyvä tapa tunnustaa jos et uskalla tai tunne,ku ystävänpäivänkortit ovat kuitenkin nimettömiä,ni sujauta se jonneki takintaskuu tai jotai ku takki on naulakossa,sit laitat et eräs on ihastunut sinuun tai jokupa on lumoutunut sinusta ym. skeidaa,(tää neuvo oli jonkun muun mulle aikoinaan antama,nyt päätin laittaa hyvän kiertään)
Tsemiä ;)
Mitä on tsemi?
.......tsemppi,siis toivotin onnee toho hommaa,en tie oisko pitäny