Anna hetken tuntea sinut vieressäni
kanssani,sisälläni..
Koska sitten taas kun kerron kaiken,et ehkä haluakaan enää osa elämääni, et halua olla maailmassani.
Tiedän sen ja siksi tahdon vain että hetken olisit minun..
Elän siitä koko loppuelämäni.
kanssani,sisälläni..
Koska sitten taas kun kerron kaiken,et ehkä haluakaan enää osa elämääni, et halua olla maailmassani.
Tiedän sen ja siksi tahdon vain että hetken olisit minun..
Elän siitä koko loppuelämäni.
Vastaukset 11
Vanhimmat
ajanjakson,kuin hetken;)kiitoksia ja ehkä vielä miettisit sitä....
..ottaisin vaikka loppuelämäni ja ihan mitä vain,mutta en usko,että hän sitten edelleen tuntee samoin..:(
Tuolla menetelmällä et onnistu,luota minun sanaan:)
..sitten??Olen vähän huono näissä..liian vähän kokemusta??
kaksi kokematonta,voi voi.Pitäisköhän meidän yhdessä tuumin kysellä näistä vaikeista asioista kokeneemmilta?Jos sinä kuulet jotain,niin kerrothan minullekkin!Vastavuoroisesti minä kerron sulle:)Niin tehdään!!
..ehkä ne asiat menevät omalla painollaan..mutta sen tiedän,että kun puhumme asiat,hän ei välttämättä halua..oletko sinä m vai n ja miksi tämä kiinnostaa sinua??
tässä ongelma on.Kiinnostaa tietenkin,koska sinun tulisi saada rakkaudesta kaikki irti,minulle riittää murusetkin.Minun aika on jo ohi:)
..minun rakkauteni on minua 15 v.vanhempi,enkä silti vanhana pidä..jos hän haluaa,voisi varmaan opettaa vaikka mitä..kiitos sinulle,kiva,kun olet kiinnostunut elämäntilanteista:)Minkä ikäinen sinä olet?
sanon vielä sinulle hyvää yötä ja kai se niin on,että rakkaus opettaa ihmistä sisältäpäin ymmärtämään toisia.Eihän se tekniikkaa tietenkään ole.Hyvää yötä vanhalta.
..öitä sinullekin..oli mielenkiintoista vaihtaa ajatuksia..minä edelleen valvon,vaikka iltavuoro huomenna..
panehan sinäkin nukkumaan,olit mukava tyttö.Minun vain täytyy kohteliaisuus syistä viimeksi vastata,joten hypihän sänkyyn:) unia!vanhalta:)