ihmettelee

Mitä mieltä mies on siitä, kun nainen ns. lopettaa hommat kesken. Eli kun, miehellä seisoo, hommaa jää siihen. ?
3459
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sitä voisi verrata siihen että jos sinulle luvattaisiin jotain todella mahtavaa, mutta sitten ei annettaisikaan.
Eri asia tietysti jos poika suutelee sinua ja sillä alkaa seisomaan jne. sen ei tarvitse johtaa mihinkään.
Eli älä tahallisesti ala kiihottamaan poikaa jos et vedä sitä loppuun saakka. :( Eli älä hiero etumusta, jne.

Äänestä
  • no silleenhän on hauska kiusata.

    Äänestä

  • .............................. kirjoitti:

    no silleenhän on hauska kiusata.

    sit se menee kotiin vetämään käteen ja ampuu ittensä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kkakkj kirjoitti:

Mitä mieltä mies on siitä, kun nainen ns. lopettaa hommat kesken. Eli kun, miehellä seisoo, hommaa jää siihen. ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu