dragon slayeris tarttisin apuu...

Kuka tietää mitä sit pitää thä, ku tarttisin toisen kartan palan, jonka saa ku pitää puhuu sille oraakkelille jolle pitää viedä ne kamat mistä sen saa ja miten???
3160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

no kirjota googlee: mr aragorn sit mee johki runescape mr aragorn ja sit siin on f2 questit ja p2 questit nii paina f2 questit ja sit siin on kaikki free questit ja sit vaa se dragon slayer

Äänestä

se oraakkeli on ice mountainilla ja ne kamat pitää viedä dwarven minessä johonki huoneeseen missä on arkku avaa se arkku ni siel on se pala

Äänestä
  • yks pala on siel faladorin mining paikkassa siel luolasssa -- sen shopin luona oleva ovi joka on lukos siel on se pala!karttaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


emulu kirjoitti:

Kuka tietää mitä sit pitää thä, ku tarttisin toisen kartan palan, jonka saa ku pitää puhuu sille oraakkelille jolle pitää viedä ne kamat mistä sen saa ja miten???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu