tulipalo

misä imatralla on suuri rakennuspalo?
62364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Harjulantiellä. Talli tulessa.

Äänestä
  • pikku juttu, sammunut ajat sitten.

    Äänestä

  • enää kirjoitti:

    pikku juttu, sammunut ajat sitten.

    Paloiko ihan sokkelia myöten?
    Kenen talli oli kyseessä?

    Äänestä

  • 112 kirjoitti:

    Paloiko ihan sokkelia myöten?
    Kenen talli oli kyseessä?

    kuten jo totesin,pikku juttu.Tallin nurkassa vähän kyti,ei mitään sen draamaattisempaa.
    Mitäpä sillä tiedolla teet,että kenen talli kyseessä??

    Äänestä

  • palanu kirjoitti:

    kuten jo totesin,pikku juttu.Tallin nurkassa vähän kyti,ei mitään sen draamaattisempaa.
    Mitäpä sillä tiedolla teet,että kenen talli kyseessä??

    tässä ketjussa kun tarkasti kattoo ;)

    Äänestä

Mite jotain voi kiinnostaa sellainen asia, että missä on tulipalo? Aatteleppa että siinä ois voinu mennä vaikka mummos mökki, missä sitte vietät aikaas kun ei oo mummolaa häh?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


xxxxxxxx kirjoitti:

misä imatralla on suuri rakennuspalo?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu