Mistä johtuu kun en saa mitään sähköpostissa mukana tulevaa linkkiä avattua (sininen alleviivattu) osoitin muuttuu kyllä sormeksi mutta ei saa napsautettua linkkiä auki. Sen sijaan se kenttä mihin tulee posti niin sen osoitenauha muuttuu siniseksi...??
Sähköpostini on Outlook Express ja ja käyttis on Windows XP
linkin avaus??
4
596
Vastaukset
- Sallimus
Käyttörajoitukset lienee syynä.
Muuta niitä.- korsto
Kiitoksia paljon! sain jo korjattua homman eli vaihdoin vaan IE:n oletusselaimeksi..ok
- mammamymmeli
korsto kirjoitti:
Kiitoksia paljon! sain jo korjattua homman eli vaihdoin vaan IE:n oletusselaimeksi..ok
Voisitko selventää mitä teit, tai voisiko joku auttaa myös minua? Ostimme uuden koneen, postina Outlook kuten ennen, mutta en saa liitteitä suoraan näkyviin, ja diasarjoja, tai liikkuvaa kuvaa sisältäviä liitteitä en saa auki ollenkaan. teksti liitteet kyllä aukeavat, mutta monen mutkan kautta. Vanhassa koneessa klemmari tuli suoraan näkyviin postin oikeaan laitaan.
T. Mammaa kiukuttaa - mammamymmeli
korsto kirjoitti:
Kiitoksia paljon! sain jo korjattua homman eli vaihdoin vaan IE:n oletusselaimeksi..ok
Eli meillä ohjelmat välilehdellä on kohta IE tarkistaa onko se oletusselain, ja siinä kohtaa on rasti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.5264404Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek183521Nainen, meidän talossa on säännöt
1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E2842312Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia4762179Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?
En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.871507- 1571373
Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk1021321Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?
Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel641291- 651224
- 841144