Oletko koskaan

Minusta se on kivaa.
2408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sian korvaa

Äänestä
  • Korvaan suuteleminen on taito, jota kaikki eivät osaa. Varsinkaan nuoret sonnimullikat.
    Korvaan suuteleminen aloitetaan näykkimällä kevyesti korvalehden alaosaa. Siitä siirrytään pikkuhiljaa huulilla hyväillen itse korvalehteen. Jos partnerisi reagoi tähän leikkiin, on hän seksuaalisesti hyvin ottavainen. Kerran on tapahtunut niin, että tanssilattialla korvaan suutelemani nainen on lähes pyörtynyt siihen.
    Moni unohtaa tämän korvalehden kielellä hyväilyn. Se on useimmilla naisilla eräs herkimmistä seksuaalisista kontakteista, kun sen tekee oikein.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


suudellut korvaa kirjoitti:

Minusta se on kivaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu