Aloe Vera

Näyttää Vitalaksella tulleen myyntiin Aloe Vera poretabletti. Yksi pakkaus poretabletteja vastaa heidän mukaansa 1,5 litraa Aloe Vera geelijuomaa. Olisi suhteellisen halpakin, 19 € postikulut. mahtaakohan toimia poretablettina?
3752
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja se on käsitelty,eli tärkeät ravinteet eivät ole säilyneet,kuten tuoreesta Aloesta puristetussa mehussa!Osta mehua,vaikka maksaakin enemmän.SIINÄ ON HINTA-LAATU SUHDE KOHDALLAAN.

Äänestä
  • En ole "poretabletti", mutta minuakin kiinostaa se koska onhan Berocassakin potkua vaikka onkin vaan poreilevatabletti?

    Äänestä

  • Mututuntumat kirjoitti:

    En ole "poretabletti", mutta minuakin kiinostaa se koska onhan Berocassakin potkua vaikka onkin vaan poreilevatabletti?

    siksi sitä ei voi verrata tuoreeseen aloe veraan,eikä ole elimistölle siten terveellistä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


poretabletti kirjoitti:

Näyttää Vitalaksella tulleen myyntiin Aloe Vera poretabletti. Yksi pakkaus poretabletteja vastaa heidän mukaansa 1,5 litraa Aloe Vera geelijuomaa. Olisi suhteellisen halpakin, 19 € postikulut. mahtaakohan toimia poretablettina?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu