Juupavaaran mäki

Juupan nettisivuilla lukee, lumetetaan säiden salliessa. Onkohan säät sallineet? Voikohan siellä laskea vai onko koko touhu hyytynyt pakkaseen?
3361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei elonmerkkejä nettisivuilla. Mahtaneeko olla enää toiminnassa. Toivottavasti luoja on vielä suonut ja fiskaalit sallineet. Oli ne mukavan loivat mäet ja sopivat hyvin meille yli seitsemänkymppisille.

Äänestä
  • Samalla sivulla luki että on 26.1 avattu 2 rinnettä... oottekos käynyt näön tarkastuksessa koska viimeksi??

    Äänestä

...on taunot

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lylyn lykkijä kirjoitti:

Juupan nettisivuilla lukee, lumetetaan säiden salliessa. Onkohan säät sallineet? Voikohan siellä laskea vai onko koko touhu hyytynyt pakkaseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu