Apua !

Kuinka tyhjennän kirjautumisen vaativille sivuille kirjoittamani virheelliset nimet? Olen kokeillut kaikkea.Onnistumatta. Kiitos !
2161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tätä:
vie hiiri virheellisen tekstin päälle jolloin rivi tulee "siniseksi", paina shift del (shifT = nappi josta tulee isot kirjaimet, eli nuoli ylöspäin) yhtäaikaa tai siis ensin shift pohjaan ja siten del nappia.

Onnistuiko..??

:)

Äänestä
  • Kiitos onnistuihan se heti !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


isintytto kirjoitti:

Kuinka tyhjennän kirjautumisen vaativille sivuille kirjoittamani virheelliset nimet? Olen kokeillut kaikkea.Onnistumatta. Kiitos !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu