Mun kiusana on tällä hetkellä pari k***pää tyttöä,jotka tekee kiusaa mulle. Ensinnäkin ne tulee poikien soluun iltaisin häiritsemään ja nukkuminen on lähes mahdotonta,koska metelöi 4 asti ja mulle ne on pirullisia muutenkin.Ne on joskus tullu tupakoimaan mun ikkunan alle,kun mä oon tuulettanu mun huonetta ja mun huone on täynnä savua,kun menin nukkuun.Mä sanoin kerran niille siitä,mutta ne vaan nauraa.Eikä siinä vielä kaikki.Joskus oltiin seinäkiipeilemässä ja mun ote lipsahti,niin tytöt nauroi,opettaja ei huomannu sitä.Seuraavalla kerralla tytöt sano hyi,toi menee siinä,kuulin sen,kun luokan ikkuna oli auki ja olin menossa luokkaan.Mä oon yrittäny kertoa niistä,mutta tytöt ei meinaa tunnustaa ja opettajatkaan ei aina meinaa uskoa.Mä oon kuitenkin varma,että ne ne tarkoitti mua,kun ne sano mun nimen ja sano musta hyi,eikä käytävällä ollu sillon muita,eikä mun luokalla oo ketään saman nimistä.Eikä tää oo ensimmäinen kerta ku tytöt tekee tota mulle.
tytöt temppuilee mulle
edelleen
4631
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Omituisia ihmisiä.. Joskus on ihan hyvä mennä kysyyn että, mikä mättää? Toivottavasti sä pääset tästä ongelmasta eroon. Tiiän itekki miltä tuntuu ku muut nälvii ja kiusaa.. Jaksamista sulle.
No samantapainen tapaus joltain osin mulla vaan mua kiusasi muutamat likat ylä-astella ainakun olin linja autossa ne oli ihan vi*** ärsyttäviä
kunnolla munaa, että lopettavat
"Ymmärrän kyllä, että olette puutteessa, mutta teillä on vissiin vähän väärä tekniikka, ette te sitä munaa tule tolla tyylillä saamaan ikinä."