Onko olemassa?

Kysyisin tällaista..onko olemassa laitetta, jossa samassa tallentava digiboksi dvd-soitin?
Mulla sellanen mielikuva, että olis..
3314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vaan mullekaan tule mieleen laitteiden nimiä tai malleja. Mutta kattele vaikka ensialkuun Hobby Hallin ja netAnttilan sivuilta.

Äänestä
  • Tänä aamuna juuri katselin mainoslehtistä missä oli kyseinen yhdistelmä. Muistaakseni oli mustan pörssin mainos mutta merkkiä en muista.

    Äänestä

  • musta pörssi kirjoitti:

    Tänä aamuna juuri katselin mainoslehtistä missä oli kyseinen yhdistelmä. Muistaakseni oli mustan pörssin mainos mutta merkkiä en muista.

    Digiboksia jossa on tallentava DVD ei ole. Toisaalta on olemassa antenninverkon digivirittimellä varustettuja tallentavia dvd-laitteita.

    Näiden kahden ero on siinä, mihin laitetta on suunnitelussa lähinnä ajateltu käyttää: Ohjelmien suorana/siirrettynä katseluun vai lähinnä niiden tallentamiseen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


............ kirjoitti:

Kysyisin tällaista..onko olemassa laitetta, jossa samassa tallentava digiboksi dvd-soitin?
Mulla sellanen mielikuva, että olis..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu