ONGELMA

hitsi..mikähän on kun arc-kannettavassani puuttuu näytöstä ainakin 5 senttiä laidoilta joka puolelta eikä kone anna säätää sitä isommaksi ?????windows 98 ohjelma.konetta avatessa kyllä tekstit näkyy koko ruudun leveydeltä mut windows ohjelma ei näy.AUTTAKAA.
1108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos näytössä on zoom-toiminto, käytä sitä. Jos ei ole, niin suurenna kuvan resoluutiota. Muita vaihtoehtoja ei nyt tule mieleen. Ehkä näytönohjaimen ajurin päivittäminen auttaa, ehkä ei..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ARC kirjoitti:

hitsi..mikähän on kun arc-kannettavassani puuttuu näytöstä ainakin 5 senttiä laidoilta joka puolelta eikä kone anna säätää sitä isommaksi ?????windows 98 ohjelma.konetta avatessa kyllä tekstit näkyy koko ruudun leveydeltä mut windows ohjelma ei näy.AUTTAKAA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu