Mistä saisi kivoja hiuksia???

Niin jos joku sattuisi tietämään että mistä saisi jotain kivoja hiuksia, tai huonekaluja, niin voisiko joku mahdollisesti kertoa =))) Haluaisin tietää :)))
4254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Kiitos paljon, noista olikin apua :D

    Äänestä

Täällä myös muutamia kivoja hiuksia. Muutamat niistä näyttävät pelissä paremmilta mitä kuvissa.
http://coris.byus.net/
Ja tietysti myös ModTheSims2 on aarreaitta. Löydät varmasti mieleisiä hiuksia sekä huonekaluja. Rekisteröityä pitää, mutta on ilmaista.
http://www.modthesims2.com/index.php?

Äänestä

tuota, miten noita hiuksia saa..
tämmöset tavikset ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaipaa hiuksia kirjoitti:

Niin jos joku sattuisi tietämään että mistä saisi jotain kivoja hiuksia, tai huonekaluja, niin voisiko joku mahdollisesti kertoa =))) Haluaisin tietää :)))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu