poltto

onnistuuks sille ku poltin yhen pelin joslus mut ite dvd on niin bnaarmula ettei toimi kunnola...et kopsaan sen eka työpöydälle ja sit liitän se tyhjään dvd systeemin.onnitukks tämmännen...sori kamut oon vähä käniss ku kirjotatan tätä mut ottakaa tosta selvää..meen nukkuu vähäks aikaamoi
1103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Selvitähän pääsi, ennen kun tulet tänne kyselemään yhtään mitään. Ehkä osaat ratkaista ongelman itsekin kun olet kykenevä ajattelemaan. Ja se ei toteudu ehkä vielä huomennakaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pöööööööööööö kirjoitti:

onnistuuks sille ku poltin yhen pelin joslus mut ite dvd on niin bnaarmula ettei toimi kunnola...et kopsaan sen eka työpöydälle ja sit liitän se tyhjään dvd systeemin.onnitukks tämmännen...sori kamut oon vähä käniss ku kirjotatan tätä mut ottakaa tosta selvää..meen nukkuu vähäks aikaamoi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu