Onko särkänniemessä mitään maksullisia/maksuttomia säilytyslokeroita tms matkatavaroille ettei niitä pitäisi raahata ympäriinsä?
Vastaukset 6
- maksullisia
on niitä maksullisia säilytyslokeroita särkässä
- .......
Mutta särkkä on kiinni tähän aikaan vuodesta! Kysele kuule kesällä uudestaan!!
- **'
vaikka huvipuistolaitteet on kiinni, niin monta muuta paikkaa siellä on auki, kuten planetario, delfinaario yms...
Tosin ne säilytyskaapit -ainakin kesäisin- on siinä ulko-alueella, samoissa kohdin kuin on sisääntulo ylä-alueelle.
- dsdsdsdsdsd
vähähn oot n00b kun mietit talvella
- ja pavelu pelaa
Heti sisääntulon yhteydessä on jämerät lukolliset, aika tilavat, tietysti maksulliset kaapit. Joka kerran kun avaat kaapin, joudut kyllä maksamaan pantin uudestaan, että saat sen takaisin lukkoon. Viimekesänä unohdimme sinne repun, vasta kotimatkalla huomasimme asian. Oli niin lämmin ilta, ettei takkeja, jotka olivat repussa, tarvittukaan. Särkänniemi lähetti repun, kun olimme postittaneet avaimen heille. Meille siitä ei aiheutunut mitään ylimääräisiä kustannuksia. Asumme melkein 300 km Tampereelta. Tätä on hyvä palvelu!
- naakkendal
alakerrassa on sellaset kaapit ainakin. Tai siis ollut ainakin. soita sinne ja kysy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1281316
- 881222
- 79678
- 27627
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...9618- 47533
- 19505
- 44505
Suomessa ei anneta opiskella eikä työskennellä
Johtajat päättävät elämästäsi ja tekevät puolestasi päätöksiä. Johtajat eivät osaa kuunnella, koska ovat narsisteja.110493Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/115489