paras vitsipalsta

vartija juttu,kuka kantaa eniten varusteita,kellä on rintaliivit,saatiin uusi partiovartio auto,olen"turvamies",olen oolmoust psygologi, vittu "jätkät" TE olette valinneet väärän ammatin!Suomi Nauraa 2007 kirjahan Teillä pitää kirjoittaa!
Pullonpalautus automaatilla nähdään!
2457
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kaikenmaailman pullistelijat jotka ovat turhautuneet kärryjentyöntöön ja pullokopissa istumiseen unelmoivat täällä.Onhan se tietty jotain kun saa yleisön joukossa olla mutta sitten se pettymys....voihan sitä purkaa täälläkin kuin tiuskimalla tärkeän näköisenä cittareiden parkkialueella 80 vuotiaille mummoille.

Äänestä
  • No joo, eihän tämä vielä mitään. Mutta onneksi ihan kaikki "alan miehet ja naiset" ei edes pääse netin äärelle, muuten tää palsta tulvis älyttömyyksiä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aikoihin tämä kirjoitti:

vartija juttu,kuka kantaa eniten varusteita,kellä on rintaliivit,saatiin uusi partiovartio auto,olen"turvamies",olen oolmoust psygologi, vittu "jätkät" TE olette valinneet väärän ammatin!Suomi Nauraa 2007 kirjahan Teillä pitää kirjoittaa!
Pullonpalautus automaatilla nähdään!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu